FIRMA

Firma LamiPol jest producentem brzozowych i bukowych listew sprężynujących oraz łuszczki bukowej obwodowo skrawanej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia i dbałości o jego realizację z kolejnymi latami działalności zajęliśmy wiodące miejsce na europejskim rynku.

ROZWÓJ

W początkowym okresie działalności Spółka  skupiała się wyłącznie na eksporcie, jednak możliwość uczestnictwa jako wystawcy w Międzynarodowych Targach Furnica w 2008 i 2009 roku, skierowanych między innymi do producentów elementów meblowych, stworzyła doskonałą okazję zaistnienia na rynku krajowym. Ten strategiczny krok przyczynił się do pozyskania wielu nowych Klientów i nawiązania trwałej współpracy z wieloma firmami, którą z powodzeniem kontynuujemy do dnia dzisiejszego.  Od tego momentu regularnie bierzemy udział w targach branży meblowej zarówno na terenie Polski jak i całej Europy,  ponieważ jako specjaliści dbamy o to, by zawsze być na bieżąco z aktualnymi trendami i wydarzeniami.

Firma LamiPol Sp. z o.o. jest typem przedsiębiorstwa rozwijającego się w sposób ciągły, poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii i dynamicznej strategii marketingowej, pozwalających na poszerzanie zdolności produkcyjnych i ofertowych.

Innowacje / Nowoczesne TECHNOLOGIE

Dbałość o rozwój parku maszynowego oraz nieustanne zaangażowanie w jego modernizację sprzyjają realizacji kolejnych inwestycji. Dwukrotnie mieliśmy przyjemność sfinalizować z powodzeniem projekty współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013: „Podniesienie konkurencyjności spółki LAMIPOL poprzez zakup i wdrożenie wysokowydajnych technologii wytwórczych” oraz „Podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności spółki Lamipol poprzez zakup nowoczesnych urządzeń technologicznych”.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Pamiętamy, że dbałość o jakość jest istotna na każdym etapie produkcji, dlatego wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni tak, aby zwracać uwagę na każdy szczegół. Wierzymy, że nie ma momentu, w którym można pozwolić sobie na niedociągnięcia – naszym celem jest wyłącznie najwyższa jakość.

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy projekt: „Podniesienie konkurencyjności spółki LAMIPOL poprzez zakup i wdrożenie wysokowydajnych technologii wytwórczych” oraz „Podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności spółki Lamipol poprzez zakup nowoczesnych urządzeń technologicznych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.